бооооооже ^^

ей верно сиг ако се напушиш кат куче най-вероятно няма да помниш кфо е тва болка :lol: :D само тряя да имаш трева под ръка ми се струва :D
 
Ми ако се нащрапаш с някаква здрава, няма да разбереш, какво става :)

Другият вариант е, както казах - с хероин - 3 пъти по-здрав е от морфина

Тук, в Плевен, преди години 2ма наркомани си бяха играли следната игра: порват си тумбаците с ножове (като преди това са се набочили с хероин) и почват: реже първия, реже втория.
Така си бяха накълцали червата, без да усетят болка
 

Back
Горе