бъг ( не в сайта )

Я влез в www.whatismyip.com копирай си ип-то и го отвори през урл адрес бара на браузъра ... същото ли е като от онзи сайт ..
 
Не е бъг, а просто взима тва, което е на локалхоста ти, редактира линковете и ти го показва. :)
 
SveXteZ каза:
Я влез в www.whatismyip.com копирай си ип-то и го отвори през урл адрес бара на браузъра ... същото ли е като от онзи сайт ..

IP-то не ми е реално
 
PHP_Masters каза:
SveXteZ каза:
Я влез в www.whatismyip.com копирай си ип-то и го отвори през урл адрес бара на браузъра ... същото ли е като от онзи сайт ..

IP-то не ми е реално
Няма значение ;)

[alex@destroyer ~]$ dig csbgz0n3.freehostia.com

; <<>> DiG 9.6.1-P2-RedHat-9.6.1-13.P2.fc12 <<>> csbgz0n3.freehostia.com
;; global options: +cmd
;; Got answer:
;; ->>HEADER<<- opcode: QUERY, status: NOERROR, id: 12194
;; flags: qr rd ra; QUERY: 1, ANSWER: 1, AUTHORITY: 0, ADDITIONAL: 0

;; QUESTION SECTION:
;csbgz0n3.freehostia.com. IN A

;; ANSWER SECTION:
csbgz0n3.freehostia.com. 3555 IN A 127.0.0.1

;; Query time: 27 msec
;; SERVER: 8.8.8.8#53( 8.8.8.8 )
;; WHEN: Sat Feb 6 21:17:00 2010
;; MSG SIZE rcvd: 57


Хитро :)
 

Back
Горе