SandPrince
Registered
Решил съм да си турна един windows7 да го пробвам. чувам, че бил доста по бърз от XP-то, а и по стабилен.
Проблемът е, че се чудя дали принтерите, скенерите ще ми тръгнат.
Чух че системните драйвъри, седмицата си ги сваляла сама.
Но драйвърите за принтерите и скенерите ще си ги намери ли?
Също така фотошопи, и подобни ще ми тръгнат ли?
Проблемът е, че се чудя дали принтерите, скенерите ще ми тръгнат.
Чух че системните драйвъри, седмицата си ги сваляла сама.
Но драйвърите за принтерите и скенерите ще си ги намери ли?
Също така фотошопи, и подобни ще ми тръгнат ли?