Добавих си в листата един скайп абонат, след което му написах 2 съобщения. Вече 3-ти ден тези съобщения не са доставени и съответно на статуса не ми свети зелено, а сиво с въпросче. Този абонат казва че постоянно е на линия, но ако не е бил на линия в момента на пращане, след това доставят ли се тези съобщения или трябва отнова да му пиша и когато е на линия да ме прибави в списъка си. И също така как мога да изпратя "предложение" при което другия може да ме включи в списъка му?