D DevNull Registered 16 Април 2009 #1 Здрасти на всички Искам да попитам има ли начин да си пренасочвам входящата поща от абв към някоя друга примерно в gmail
Здрасти на всички Искам да попитам има ли начин да си пренасочвам входящата поща от абв към някоя друга примерно в gmail
F federer_11 Registered 16 Април 2009 #2 Има си програми като Outlook Express и Microsoft Office Outlook, иначе мисля, че не е възможно!