Здравейте.
Искам да попитам как ще стане следното нещо. използвам интеграция на phpBB2 със сайт.
имам if(($userdata['user_level'] > 0) { ne6to si} else { drugo si}
Искам да го направя така че да проверява следното нещо:
1. Ти си администратор и имаш достъп без да отчита колко мнения имаш;
2. Ти си потребител и трябва да имаш X мнения за да те пусне в страницата.
Идеята е такава че ако си админ това за мненията да не важи но ако си потребител да важи.
Надявам се че ме разбрахте :?:
Искам да попитам как ще стане следното нещо. използвам интеграция на phpBB2 със сайт.
имам if(($userdata['user_level'] > 0) { ne6to si} else { drugo si}
Искам да го направя така че да проверява следното нещо:
1. Ти си администратор и имаш достъп без да отчита колко мнения имаш;
2. Ти си потребител и трябва да имаш X мнения за да те пусне в страницата.
Идеята е такава че ако си админ това за мненията да не важи но ако си потребител да важи.
Надявам се че ме разбрахте :?: