група във фейсбук и бекграунд музика

vasko_vasko

Registered
как името ми на групата във фейсбул да е www.facebook.com/име
и трябва ли да създам отделен профил за групата ми ако не искам да се показва личния ми в страницата (като създател и евент. ако поствам новини)

и за да не спамя с втора тема можете ли да дадете сайтове с бекграунд музика доакто си върви сайта да има някаква музичка :)

дано съм постнал в правилиния раздел, защото не се ориентирах добре ;D
 
благодарско! а за бекграунд музиката някой знае ли нещо по върпоса?
 

Back
Горе