vasko_vasko
Registered
как името ми на групата във фейсбул да е www.facebook.com/име
и трябва ли да създам отделен профил за групата ми ако не искам да се показва личния ми в страницата (като създател и евент. ако поствам новини)
и за да не спамя с втора тема можете ли да дадете сайтове с бекграунд музика доакто си върви сайта да има някаква музичка
дано съм постнал в правилиния раздел, защото не се ориентирах добре ;D
и трябва ли да създам отделен профил за групата ми ако не искам да се показва личния ми в страницата (като създател и евент. ако поствам новини)
и за да не спамя с втора тема можете ли да дадете сайтове с бекграунд музика доакто си върви сайта да има някаква музичка
дано съм постнал в правилиния раздел, защото не се ориентирах добре ;D