под формата на ваучер
имам една системка на компа но е стара и днес реших да я сложа на локал хоста но тя нетръгва пише ми че липсват неща от системата този която я оправи му плащам плащам само при свършена работа а не да ми вика даваш парите и я права такива много знам
хайде ако има желаещи да пишат
имам една системка на компа но е стара и днес реших да я сложа на локал хоста но тя нетръгва пише ми че липсват неща от системата този която я оправи му плащам плащам само при свършена работа а не да ми вика даваш парите и я права такива много знам
хайде ако има желаещи да пишат