друг проблем с фотошоп

r0naldo_17

Registered
Ааа сега имам друг проблем как да накарам фотошоп винаги да стартира с 2рия юзер на компютъра ??? :D :D :oops:
 
би трябвало при инсталацията на фотошопа да те пита за всички потребители ще може да се пуска или само за администратора
 

Back
Горе