R r0naldo_17 Registered 23 Януари 2010 #1 Ааа сега имам друг проблем как да накарам фотошоп винаги да стартира с 2рия юзер на компютъра ???
E embaka Registered 23 Януари 2010 #4 би трябвало при инсталацията на фотошопа да те пита за всички потребители ще може да се пуска или само за администратора
би трябвало при инсталацията на фотошопа да те пита за всички потребители ще може да се пуска или само за администратора