е107

renegat96

Registered
знам за какво е тази програма но не знам как се работи с нея ако може да ми обясните
 
index каза:
renegat96 каза:
знам за какво е тази програма но не знам как се работи с нея ако може да ми обясните
Здрасти,
Програма :!: :!: знам,че има такава ЦМС-ка.
Били дал линк и били казал за какво служи.

Той говори точно за CMS системата :D
 
crazy_dog каза:
Трябва да имаш сървър със PHP и MySQL.
Moже да използваш Freehostia.com > Безплатен е и има Български в Админ панела.Но има ограничения... ;(
 
e107 не е програма, а безплатна уеб система. Инсталира се като се качи на сървър поддържащ PHP и MySQL. След като се качи се влиза в домейна, на който е качена. Ще ти се появи страница за инсталиране от тук нататък трябва просто да следваш написаното. Ако нещо не ти е ясно тук може да прочетеш или да питаш, естествено може и тук. Минали са ми доста е107 сайтове през ръцете, така, че питай :)
 

Back
Горе