заден фон на картинка

  • Автор Автор heji
  • Начална дата Начална дата

heji

Registered
как мога да си направя следното изожение и от каде можа да намеря най горния в ляво шрифт http://www.ereklama.bg/inspiron/images/header.jpg
мерси предварително
 
То този шрифт си е нормален просто има Stoke и има зададени Blending Options...
 

Back
Горе