H heji Registered 19 Юли 2009 #1 как мога да си направя следното изожение и от каде можа да намеря най горния в ляво шрифт http://www.ereklama.bg/inspiron/images/header.jpg мерси предварително
как мога да си направя следното изожение и от каде можа да намеря най горния в ляво шрифт http://www.ereklama.bg/inspiron/images/header.jpg мерси предварително
K KpOaCaH Registered 19 Юли 2009 #2 То този шрифт си е нормален просто има Stoke и има зададени Blending Options...