Здравейте
Как като имам textarea да я обработя, че след като изведа записа от базата данни да има нови редове и изобщо да бъде оформено по същия начин, както е било постнато в textarea -та?
Благодаря
Да, но нищо няма да се случи с числото. Функциите превръщат ' и " към \' и \" против XSS атаки(addslashes), а htmlspecialchars превръща <> и т.н html тагове към <, > и т.н
А има ли обратна функция на protect?
Смисъл да не могат да ми хакнат базата данни, но основните <span> примерно да се извеждат като html и да се обработва?