ето снимка значи опитвам се да преместя това в другия в десния край.
Можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на темите
Можете да променяте съобщенията си
Можете да изтривате съобщенията си
Можете да гласувате в анкети
Можете да модерирате този форум
---------------
Бързия отговор да иде на мястото на това
Можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на темите
Можете да променяте съобщенията си
Можете да изтривате съобщенията си
Можете да гласувате в анкети
Можете да модерирате този форум
--------------
нова тема и нов отговор да изчезнат от там
--------
Благодаря предварително !