има ли банка която да работи

antique

Registered
има ли банка която работи прес събота и ако да коя е тя по възможност да работи с westur union
 
По принцип мисля, че Първа Инвестиционна работи в Събота.Виж в сайта..ама незнам дали има westur union
 

Back
Горе