A antique Registered 27 Февруари 2010 #1 има ли банка която работи прес събота и ако да коя е тя по възможност да работи с westur union
V vinsbg Registered 27 Февруари 2010 #2 По принцип мисля, че Първа Инвестиционна работи в Събота.Виж в сайта..ама незнам дали има westur union
По принцип мисля, че Първа Инвестиционна работи в Събота.Виж в сайта..ама незнам дали има westur union
V vinsbg Registered 27 Февруари 2010 #4 Ами това е единствената банка която знам , че работи с Събота..