интерфейс на windows да ми е на анг

http://www.microsoft.com/globaldev/reference/win2k/setup/changeUI.mspx :?:
Или ако българския е инсталиран допълнително това - http://www.bulforum.com/index.php?s=a3a3d09e3a620579e3fe8eceba942e35&showtopic=12874 :?:
 

Back
Горе