какво ще кажете за това?

kitchenbg

Registered
ето линк http://www.portfolio.kitchenbg.com/ и да кажете дали да продължавам, за сега съм пуснал само индекса

Admin

Registered
kitchenbg каза:
ето линк http://www.portfolio.kitchenbg.com/ и да кажете дали да продължавам, за сега съм пуснал само индекса

Ми на мене много ми харесва.
Само мисля, че тези балони са в повече.
Според мен ще е по изчистено без тях.
Иначе е супер.

jooorooo

Registered
И на мен много ми харесва, но и аз съм на мнението на админ за балоните. по добре ги махни.

morkov4o

Registered
Здравей! Мн ми харесва дизайна :) , но балоните както казаха и горе онази хартиика .. нз защо ,но ми седи нещо мн изкуственно... пробвай да я направиш с някакъв кламер или габърче .. да е като захваната аз някъде .Според мен ще се получи добре иначе браво :?:

PhrozenCrew

Registered
Добре изглежда като цяло. Дизайна е много подходящ.
Имам някой забележки, но вероятно са НЕпоправими.
Шрифтовете са ти доста малки, дори на картинките на секциите. То правиш сайт за жени, а те обичат да е доста удобно всичко.
Малко си прекалил с таблиците и ако искащ помощ кода ще ти е доста нечетим. Аз бих използвал слоеве и много CSS за да мога да сменя каквото си поискам. Това се отнася и за шрифтовете, както и за картинките в по-горната забележка.
Оптимизирай картинките защото в момента заглавната ти страница е половин мегабайт, а това е нечовешко за такъв сайт. Имай в предвид, че не разполагаме вси4ки с широколентов достъп до интернет.

Бъди щастлив и продължавай в същия дух!

kitchenbg

Registered
така, махнах ги .......... балончетата! morkov4o: идеята ти е добра и ще се възползвам :?:

B13_Savage

Registered
Мен балоните ми харесваха :p
Няма как да се угоди на всички :) Може би по голям шрифт за да е по лесно за четене, по тъмен бекграунд .. може би БГ с някакви ефекти, стига да не се претруфи
Радва :?:

LiRiX

Registered
Дизайна е супер :) Много е добър.

Само 2 заблежки:

1) Уголеми шрифта на самите заглавия "Новини & Update" и "Още"

2) Оптимизирай си картинките, страшно големи са :)
-ползвай фотошоп, можеш да ги оптимизираш драстично без да губиш много от качеството на картинките.

Успех.

PoDMaTRiX

Registered
Аз май давах мнение за това, но нещо не го виждам :shock:

Та така. Хедъра е много празен, добави му някакъв текст. Онова Добре дошли не му е там мястото. Нещо липсва навигация.

DJCharge

Registered
Ммм супер е! Отваря апетита...
mljac.gif

Горе