R ReD_z0n3 Registered 5 Февруари 2010 #1 Значи това ми е главното меню можете ли да ми кажете как да направя рамка за тази таблица където съм оградил в синио. Примерно на "навигация" да бъде върху изображение а отсрани с някакви цветни линии. Надявам се да сте ме разбрали
Значи това ми е главното меню можете ли да ми кажете как да направя рамка за тази таблица където съм оградил в синио. Примерно на "навигация" да бъде върху изображение а отсрани с някакви цветни линии. Надявам се да сте ме разбрали
R ReD_z0n3 Registered 5 Февруари 2010 #3 Хм мерси но си мислих ако направя линиите на photoshop след това как да ги поставя :?
L Ludjov Registered 5 Февруари 2010 #4 Код: <table border="1"> <a href="link.php"><img src="photosho kartinka"></a> </table> ?
G gLaVoReZa Registered 5 Февруари 2010 #5 Нарисувай това, което искаш на Photoshop, качи картинката тук и ще ти го направя.