Сега пак ще ви обесня какво искам значи тук в форума го има това нещо ето сега като пиша отговор в полето и като отида на края ми пренася на новия ред да пиша кажете как става
Еми за това на браузърите има view page source даваш го и търсиш каквото ти трябва. Това е кода за полето за отговор във форума тук. Пробвай не знам дали ще стане.
Пак седи така и се разтяга аз искам както е тук в форума като се пише отговор или като се пуска тема като пиша нещо и реда вече свършва да започва нов ред :?