R release Registered 31 Октомври 2009 #1 едни копчета за сайт някои може ли да ми ги направи на бг ?ф
J j0k3n Registered 31 Октомври 2009 #2 Пиши ми на скайп да ми обясниш по - подробно Skype:reybill_619 темата не е на мястото си