коя е песента

dELux_nike каза:
DeathGuard_ каза:
Звучи ми като на Nirvana - Smells like teen spirit ама от това качество.....


тя е да Благодаря ! :?:

а да ли е някакъв ремикс ?
Едва ли.. Сега слушам един кавър на тази песен.. Не е възможно някой да има гласа като на вокала на Нирвана ( не знам кой е :Д).
 

Back
Горе