Здравейте!
Реших да направя имената на подстраниците си на кирилиза (уж за CEO) обаче се натъкнах на един проблем... като кача страниците на сървъра и явно машината конвертира кирилицата и имената на страниците излизат ето така çà-êîíòàêòè.html... оригинално страницата изглежда ето така за-контакти.html.
Което автоматично разваля линка, тъй като той не може да намери оригиналното име на сървъра ми.
Моля ви ако някой има решение за този проблем или знае дали изобщо това може да стане да пише.
Благодаря на всички предварително.
Поздрави!
Реших да направя имената на подстраниците си на кирилиза (уж за CEO) обаче се натъкнах на един проблем... като кача страниците на сървъра и явно машината конвертира кирилицата и имената на страниците излизат ето така çà-êîíòàêòè.html... оригинално страницата изглежда ето така за-контакти.html.
Което автоматично разваля линка, тъй като той не може да намери оригиналното име на сървъра ми.
Моля ви ако някой има решение за този проблем или знае дали изобщо това може да стане да пише.
Благодаря на всички предварително.
Поздрави!