малко еррори

  • Автор Автор dashe
  • Начална дата Начална дата

dashe

Registered
Значи ползвам един скрипт на стаф за филе манагер.. :)
Обаче има много грешки поне при мен.. :cry:
Ето и сайт вижте..
http://88.80.156.72/fm2/ :cry:
 
където има <? го направи на <?php не ти е активно краткото записване и затова е така.
 
Еми оправих ги ..
Но пак има..
Като оправих само да видя във опен.пхп
Пак има грешки.. :(
 
Направи файла да не е 0kb, просто напиши нещо вътре, да не е празен и тогава отвори file.php и от там edit.
 
Galli каза:
Направи файла да не е 0kb, просто напиши нещо вътре, да не е празен и тогава отвори file.php и от там edit.
http://212.104.108.196:88/control/file.php
Виж тук също е 0кб..
Но си работи перфектно..
 
Коя версия ти е пхпто на изипхп ? Ако е най-новата няма да имаш проблем :wink:
 

Back
Горе