малко помощ :]

Статус
Not open for further replies.

Dimtrov

Registered
Здравейте,
Баща ми ме помоли да му прерисувам ето тези кръгове с точен диаметър (в милиметри):



обаче проблема е, че тъпия фотошоп не позволява да се правят кръгове с диааметър по-малък от 0.3мм...та въпросът ми е може ли това да се оправи или има някаква специална програмка за такива чертежи...благодаря предварително на всеки помогнал !
 
Статус
Not open for further replies.

Back
Горе