dragogoranov
Registered
надявам се да съм нацелил правилната папка на форума.
правя си един .doc (office 2007) с текст и снимки.
имам adobe acrobat pro 9, с него word-вския файл го правя .pdf и всичко е ок, само дето в пдф-а като сложа курсора на снимката и се изписва името на файла. снимката показва за какво става дума...
благодаря предварително!!
правя си един .doc (office 2007) с текст и снимки.
имам adobe acrobat pro 9, с него word-вския файл го правя .pdf и всичко е ок, само дето в пдф-а като сложа курсора на снимката и се изписва името на файла. снимката показва за какво става дума...
благодаря предварително!!