мнение за дизайна

Статус
Not open for further replies.

webdefender

Registered
0e63462d0f0ce72e.jpg
 
Според мен е супер, но намали размерите бе човек :D някой ще ти открадне идеята. Много лесно ще се нареже на парчета.
 
Статус
Not open for further replies.

Back
Горе