На phpbb3 го има като се пращат лични съобщения. Избране на няколко потребителя.... От там го е гледал но х не е възможно да е обща картинка със името на потребителя. Нали трябва да имаш някакво отделно действие за премахване на получателя. Т.е. името влиза в един див(бутон) и с CSS се добавя наместването на х след името.
Само с CSS няма дастане Трябва ти javascript . Правиш едно такова Х-че и когато си над инпута то да се оявяваи натискайки го да изчиства valueto на инпута
Ами има два вариянта , да зададеш бекграунд на inputa и да направиш родителски елемент на инпута и на него да зададеш некграунд-а Разликата е ,че при първия вариянт ще имаш дребен проблем при ИЕ