над 70% от абонатите ми в скайп изчезнаха

embaka

Registered
здравейте,
някой има ли си на идея защо ми изчезнаха повече от 70% от абонатите добавени ми в скайпа,

и добавените в блокирани също ги няма. това се случи след като си преинсталирах преди малко компа
 
Мен ми се е случвало на места където за първи път си пускам Skype да се случи или ако го пуснеш след преинстал.
Най вероятно ще ти се заредят от сървъра - там се пазят и програмата ще си ги изтегли, но явно трябва да мине малко време.
Другия варинт е някой да ти е влязал в Skype и да ти ги е затрил.
 
никой не ми е влизал в скайпа, но започнаха да се появяват по малко, по малко, до сега не ми се е случвало такова нещо
 
Току що и аз си преинсталирах Windows изчакай няколко часа докато всичко в скайпа ти се въстанови при мен така става всеки път бъди спокоен :)
 
За тази цел си правете "BACKUP" на
C:\Documents and Settings\%user%\Application Data\SKYPE
C:\Documents and Settings\%user%\Application Data\skypePM
 

Back
Горе