здравейте,
някой може ли да ми помогне със следното:
значи, искам на екрана ми да има една страница - която да е разделена на две части долната да заема 15% от страницата
там искам да сложа едни линкове
и като кликвам на тях да се зареждат в горната част
и отгоре в адресната лента да се вивдат линковете на заредената страница (трябва да ги копирам при всяко зареждане...)
Дано сте ме разбрали !
Поздрави.
някой може ли да ми помогне със следното:
значи, искам на екрана ми да има една страница - която да е разделена на две части долната да заема 15% от страницата
там искам да сложа едни линкове
и като кликвам на тях да се зареждат в горната част
и отгоре в адресната лента да се вивдат линковете на заредената страница (трябва да ги копирам при всяко зареждане...)
Дано сте ме разбрали !
Поздрави.