на един екран два прозореца

ivanov123

Registered
здравейте,
някой може ли да ми помогне със следното:

значи, искам на екрана ми да има една страница - която да е разделена на две части долната да заема 15% от страницата
там искам да сложа едни линкове
и като кликвам на тях да се зареждат в горната част
и отгоре в адресната лента да се вивдат линковете на заредената страница (трябва да ги копирам при всяко зареждане...)

Дано сте ме разбрали !

Поздрави.
 

Back
Горе