нещо интересно

LiRiX

Registered
Ти ли им даде програмата?

Ако не си - ясна ми е работата с таз калдата.
Както ироци.нещо си ... мирници са тия... че и най-нахално качват програмата на техния хост :roll:

zaheto

Registered
kitchenbg каза:
просто незнам как да го нарека това ..........

просто Домашен Кулинар :)

п.с. Харесва ми !!! (Нали и аз съм готвач :) трябва да се подкрепяме ние от "бялата" мафия хахахаах )

E398

Registered
Дам, това което правят уроци.нет е направо ... Много гадно ... Аз имам форум за телефони и нали наистина взимам софта от други форуми (Но са руски да кажем) превеждам инфо-то, тествам приложението, правя snapshot и тогава качвам, а някои копират и казват да бе и ти копираш, много гадно.

kitchenbg

Registered
това за безплатната реклама .......... няма проблем, но да го сложат на ...хм, дори не техен сървър! както и да е! :shock:
просто си се кефя ........ такъф некъф! ха ха, бяла мафия :lol:

E398

Registered
Хах ... Абе мани ... Мразя копирачи, големи мързели с големи претенции...

zaheto

Registered
kitchenbg каза:
ха ха, бяла мафия :lol:

и без това съм почнал да давам снимки хахахаах.На тази съм още пиян в хотел "Централ Форум"

0032ea2.jpg

index

Super Moderator
kitchenbg - програмата ти я ползват в Испания , и харесват рецептите , па др незнам.

PoDMaTRiX

Registered
Това трябва да го радва, но крадеца си е крадец. Или в случая градеца рекламира крадец ;) (говоря за kaldata.com, че рекламира uroci.net не че ти си крадец)

E398

Registered
Просто е написал сайта си, няма значение. На който му е полезна програмата да я ползва ;)

Горе