Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Бележка: This feature may not be available in some browsers.
Amigo0o каза:Знате ли някакво скриптче примерно ако съм с IE да ми изписва вие сте с Internet Explorer дрън дрън сменете на mozila примерно но това да излиза само на хората които са с IE?
<?php
$browser = getenv("HTTP_USER_AGENT");
if(strstr($browser,"MSIE")) {
die("Вие сте с Internet Explorer дрън дрън сменете на mozila");
}
?>
а може ли да стане да им изписва текста но да ги допуска до страницата?human каза:Amigo0o каза:Знате ли някакво скриптче примерно ако съм с IE да ми изписва вие сте с Internet Explorer дрън дрън сменете на mozila примерно но това да излиза само на хората които са с IE?
<?
$agent = getenv("HTTP_USER_AGENT");
if (eregi('MSIE', $agent) { echo "Вие сте с Internet Explorer дрън дрън сменете на mozila"; exit; }
?>
:wink:
AnF3taMin4o каза:http://web-tourist.net/login/login/view.php?st=2096
Нещо такова ли
С този код , който аз съм дал ще изписва съобщението и няма да показва нищо друго след съобщението =>Този код го сложи най-горе в страницата тиAmigo0o каза:а може ли да стане да им изписва текста но да ги допуска до страницата?