T TreantBG Registered 18 Февруари 2008 #1 слагам си аз стил виста на phpbb 3 и като разглеждам форума виждам че няма копчета за нови теми или отговори... като връщам първия стил ги виждам под формата на текст. защо става така с темата vista незнам. моля помогнете.
слагам си аз стил виста на phpbb 3 и като разглеждам форума виждам че няма копчета за нови теми или отговори... като връщам първия стил ги виждам под формата на текст. защо става така с темата vista незнам. моля помогнете.
I iwanov Registered 18 Февруари 2008 #2 Виш тази тема: http://www.web-tourist.net/forum/viewtopic.php?t=35808