някои стилове

TreantBG

Registered
слагам си аз стил виста на phpbb 3 и като разглеждам форума виждам че няма копчета за нови теми или отговори...
като връщам първия стил ги виждам под формата на текст.
защо става така с темата vista незнам.
моля помогнете.
 

Back
Горе