няколко минутна сесия

Като запишеш "някъде"(база-данни) кога е бил активен, и сравниш следващия път когато е бил активен.Ако разликата е 15 мин, унищожоваш сесията.
ЗАписваш времето, когото е бил активен:
time()+15*60;
После сравняваш:
if(time()>$time['baza_dann']){
unset($_SESSION['username']);
}
 
lam3r4370 каза:
Или най-отгоре на конфиг файла.
ini_set('session.gc_maxlifetime', '180');
Аз доколкото прочетох, той иска само на НЕАКТИВНИТЕ.ПО този начин няма ли да се ограни живота на сесията на всички потребители
 
emagi каза:
lam3r4370 каза:
Или най-отгоре на конфиг файла.
ini_set('session.gc_maxlifetime', '180');
Аз доколкото прочетох, той иска само на НЕАКТИВНИТЕ.ПО този начин няма ли да се ограни живота на сесията на всички потребители
Извинявам се.Моя грешка.
 

Back
Горе