O overdozze Registered 27 Април 2010 #1 Как мога да направя примерно регистрациите във phpmelody и реговете във webspell системата да са едни и същи..смисъл със 1 рег в 2те системи ?
Как мога да направя примерно регистрациите във phpmelody и реговете във webspell системата да са едни и същи..смисъл със 1 рег в 2те системи ?