stefan1933
Registered
как да си оправя сайта ..?
под един браузър се вижда добре
а през друг нещо е разместено ////
под Opera и Mozilla е добре
но под IE някои неща са разместени
под един браузър се вижда добре
а през друг нещо е разместено ////
под Opera и Mozilla е добре
но под IE някои неща са разместени