A antique Registered 31 Август 2009 #1 здр предложети ми някой форум някоя по нова версия ако може илинк за сваляне
F F1r3Fl3x Registered 31 Август 2009 #3 http://www.simplemachines.org/ (SMF) Доста екстри има и е приятен за работа. Харесва ми повече от IPB i phpBB В сайта не видях демо, затова ето ти работещ форум ->http://www.phpfreaks.com/forums/
http://www.simplemachines.org/ (SMF) Доста екстри има и е приятен за работа. Харесва ми повече от IPB i phpBB В сайта не видях демо, затова ето ти работещ форум ->http://www.phpfreaks.com/forums/