предложете форум

http://www.simplemachines.org/ (SMF)
Доста екстри има и е приятен за работа.
Харесва ми повече от IPB i phpBB :)
В сайта не видях демо, затова ето ти работещ форум ->http://www.phpfreaks.com/forums/
 

Back
Горе