призрачни звуци

SandPrince

Registered
трябват ми призрачни звуци, мелодии, нещо да пищи, да ръмжи, ей такива неща.
 
SandPrince каза:
трябват ми призрачни звуци, мелодии, нещо да пищи, да ръмжи, ей такива неща.
Ако имаш микрофон най-добре става да се запишеш себе си :Д
Ще останеш изненадан от ефекта.
 
Rado каза:
SandPrince каза:
трябват ми призрачни звуци, мелодии, нещо да пищи, да ръмжи, ей такива неща.
Ако имаш микрофон най-добре става да се запишеш себе си :Д
Ще останеш изненадан от ефекта.

тва го пробвах, получават се, ама качеството е гадно... :?
 
Ето ти 3 от мене ;)
http://4storing.com/n0b5t3/0d825c7499d862fd899279f18d563c0c.html
http://4storing.com/ox7zi1/539156ed4163649d349e2050d9cfd513.html
http://4storing.com/2j6sis/e14a1c07be2c85cae2436db162656a5b.html
 
rotator каза:
Ето ти 3 от мене ;)
http://4storing.com/n0b5t3/0d825c7499d862fd899279f18d563c0c.html
http://4storing.com/ox7zi1/539156ed4163649d349e2050d9cfd513.html
http://4storing.com/2j6sis/e14a1c07be2c85cae2436db162656a5b.html

Найс, мерси.
а нещо като ръмжене да ти се намира?

btw, това на първата мелодия да не си ти
 

Back
Горе