Здравейте, как ще стане епри логване на потребител, ако натисне SUBMIT бутона 3 пъти да му изпише да изчака 10 минути до следващите опити според мен това е добра защита и не само защита а по принцип :lol:
с база данни ли ще стане записването на опитите по IP или нз с тези куките ще стане опасно вече .. :idea:
с база данни ли ще стане записването на опитите по IP или нз с тези куките ще стане опасно вече .. :idea: