проблем при усб

Статус
Not open for further replies.

kashkin

Registered
като искам да си кача песен на усбто ми дава това аз съм инсталнал драйвърите
705628_orig.jpg
 
Какво пускаш в УСБ-то?
Преди ставало ли е така?
Пробвали се да преинсталираш драйверите?
Защо мислиш ,че линукс е Съкс ?
Едит://
Оптимизирай си заглавието на темта.Лирикс като влезне пак ще трябва 100 теми да поправя.
 
Качи свестен скрииншот! Какви са тези чатове... тука има и хора под 13 години...

Обясни проблема си по-подробно! Тогава пусни нова тема.

Не може качваш песни на усб кабел? :idea: обясни с какво е свързан проблема ти. Флаш карта? мп3 плеър?
 
Статус
Not open for further replies.

Back
Горе