продавам мотор който нямам...???

SandPrince

Registered
От известно време насам получавам телефонни обаждания от обява в която се гласи, че продавам мотор. Мотора е пистов - Honda Nsr 125

51242847195845248_1.pic


Според обявата аз съм от Разград и продавам пистов мотор, 125 кубика, за невероятната цена от 560 лв.

За жалост от цялата обява единствено телефон за връзка е верен, като е посочен моя телефон. Само дето не живея в Разград и нямам мотор Honda Nsr 125.

Какво да правя???
 
http://www.mobilen.bg/pcgi/main.cgi?topmenu=2&leftmenu=19

Звънни им и кажи да изтрият обявата?
 
ем от самата обява подадох сигнал, драснах им и на мейла, да видим oтговора какъв ще е
тревожи ме това:

Сайтът Mobilen.bg не носи отговорност за съдържанието на публикуваните обяви.
 
SandPrince каза:
ем от самата обява подадох сигнал, драснах им и на мейла, да видим oтговора какъв ще е
тревожи ме това:

Сайтът Mobilen.bg не носи отговорност за съдържанието на публикуваните обяви.
Е, ако пусна обява в сайта им, че продавам mobilen.bg няма ли да я изтрият?
Това е почти същото :)
 
И аз съм имал такива проблеми. Един приятел се беше избазикал с мене :D :D :D
 
Хахаха, сигурно е майтап. Един приятел който живее в испания беше си поръчал нещо от онлайн магазин и беше написал номера на един друг приятел и адреса. И този другия ми вика, че му звъняли да потвърди поръчката. :D
 

Back
Горе