T truereferer Registered 23 Май 2009 #1 Искам да ви попитам каква е разликата между истински Iphone и китайско копие което уж има същите характеристики?
Искам да ви попитам каква е разликата между истински Iphone и китайско копие което уж има същите характеристики?
0 0u7 Registered 23 Май 2009 #2 Еми едното е китайско само като ти кажат китайско и ти става ясно... да не го купуваш
S Soul_Stealler Registered 23 Май 2009 #3 Ами, едното просто не е iPhone и няма нищо общо с него :roll:
O oXteR Registered 23 Май 2009 #5 BattleGrounds каза: Разликата е една, че няма бежчиен интерент (wi-fi) Увеличете...