SandPrince
Registered
не знам дали ви е направило впечатление ама сайтът ми (impact-bg.net) е накичен като коледна елха с реклами на други сайтове. дали са текстови линкове или банери - ама е накичен....
та въпроса ми е - това помага ли ми или ми вреди.
всмисъл - знам че за да се развие един сайт трябва реклама ама дали пък не прекалявам с тях. :shock: :idea:
та въпроса ми е - това помага ли ми или ми вреди.
всмисъл - знам че за да се развие един сайт трябва реклама ама дали пък не прекалявам с тях. :shock: :idea: