размяната на банери - нож с две остриета???

SandPrince

Registered
не знам дали ви е направило впечатление ама сайтът ми (impact-bg.net) е накичен като коледна елха с реклами на други сайтове. дали са текстови линкове или банери - ама е накичен....

та въпроса ми е - това помага ли ми или ми вреди.
всмисъл - знам че за да се развие един сайт трябва реклама ама дали пък не прекалявам с тях. :shock: :idea:
 
напрао нож с 12 остриета... :D

ако така не ти харесва и мислиш че са много нищо не ти пречи да си направиш отделна страничка Линкове или Приятели или квот там си избереш и там да ги наблъскаш сичките
според мен тва е добра идея... ти както си прецениш вече
 
Liberate каза:
напрао нож с 12 остриета... :D

ако така не ти харесва и мислиш че са много нищо не ти пречи да си направиш отделна страничка Линкове или Приятели или квот там си избереш и там да ги наблъскаш сичките
според мен тва е добра идея... ти както си прецениш вече

да идея е. мислил съм за това :wink:
 
SandPrince каза:
Liberate каза:
напрао нож с 12 остриета... :D

ако така не ти харесва и мислиш че са много нищо не ти пречи да си направиш отделна страничка Линкове или Приятели или квот там си избереш и там да ги наблъскаш сичките
според мен тва е добра идея... ти както си прецениш вече

да идея е. мислил съм за това :wink:

Това с отделната страница също е нож с две остриета.
Ако си разменил линкове с някой то няма как да му ги преместиш на вътре
а той да ти ги остави на всичките си страници.

Трябва един по един да им пишеш email, че променяш уговорката.

До 20 разменени линка не е проблем. Нагоре вече е проблем (според мен де).

Макар, че съм виждал индескирани силни сайтове с по 40 външни линка.
 

Back
Горе