D dELux_nike Registered 7 Юни 2009 #1 абе от къде се правеше на да показва разширението на файловете ? махаше се някаква отметка от контрол панела ама къде беше ?
абе от къде се правеше на да показва разширението на файловете ? махаше се някаква отметка от контрол панела ама къде беше ?
R rosko Registered 7 Юни 2009 #2 Ами отиваш в Моят Компютър и даваш горе на Папка -> Опций на папка, после търсиш табчето Показване и там се намира това! :?:
Ами отиваш в Моят Компютър и даваш горе на Папка -> Опций на папка, после търсиш табчето Показване и там се намира това! :?: