Здравейте имам следния проблем с този урок http://web-tourist.net/login/login/view.php?st=1182
Значи като направя тема и като някои пи6е отговор нали пи6е отговора под моя но после които напи6е нов отговор вместо да е под този втория го изписва под Автора message.php е файла :?
Значи като направя тема и като някои пи6е отговор нали пи6е отговора под моя но после които напи6е нов отговор вместо да е под този втория го изписва под Автора message.php е файла :?