V val4o0o0 Registered 28 Август 2009 #1 - Искането ми е да се изтрие "Battle Zone" и със подобен шрифт да се напише "FragFactory"
V val4o0o0 Registered 28 Август 2009 #3 Хаха..много добър въпрос, съжелявам, но е на хоста и я качих с localhost, линка към картинката е оправен, надявам се да ми помогнете
Хаха..много добър въпрос, съжелявам, но е на хоста и я качих с localhost, линка към картинката е оправен, надявам се да ми помогнете
K karatistbg Registered 28 Август 2009 #4 Аз само попитах, защото не я видях. В момента не разполагам с фотошоп и нямам как да ти помогна. Точно за това и аз пуснах една тема за 1 банер. Дано се намери някой, който да ти помогне. Успех!
Аз само попитах, защото не я видях. В момента не разполагам с фотошоп и нямам как да ти помогна. Точно за това и аз пуснах една тема за 1 банер. Дано се намери някой, който да ти помогне. Успех!