сайт за уроци

SandPrince

Registered
така... тъй като много хора от тука се сдобиха със сайтове за уроци, реших и аз да направя. проблема е там че познанията ми въпреки уроците тука са недостатъчни и си търся помощници. Предлагам аз да направя дизайна на сайта, а някой който има желание да ми помогне със системте за регистрация,уроци и др. Хостингът който смятам да ползвам е на freehostia.com . Едно пояснение - този който помага ще има равностойни права на моите във сайта - администраторски. Който е навит да пише.

Ако нямаш знание изобщо не се мъчи ще си губиш само времето.
В този сайт има достатъчно уроци за да се направи хубав сайт.Ако прочетеш малко може да ти станат по ясни.

SandPrince каза:
така... тъй като много хора от тука се сдобиха със сайтове за уроци, реших и аз да направя. проблема е там че познанията ми въпреки уроците тука са недостатъчни и си търся помощници. Предлагам аз да направя дизайна на сайта, а някой който има желание да ми помогне със системте за регистрация,уроци и др. Хостингът който смятам да ползвам е на freehostia.com . Едно пояснение - този който помага ще има равностойни права на моите във сайта - администраторски. Който е навит да пише.

Един съвет от мен.
НЕ може да правиш сайт за уроци на някакъв free хостинг.
Прекалено несериозно е.
И ако нямаш поне минималните знания за да пишеш уроци как ще стане?
Не става въпрос да си педагог а поне малко да знаеш нещо.
Ако искаш да правиш сайт за уроци без да си запознат с програмирането
има готов урок за това как става:
Натисни тук

И след като ти самият каза
така... тъй като много хора от тука се сдобиха със сайтове за уроци,
какъв е смисъла от поредният такъв?
Намисли си друга уникална идея и я усъществи.Според мен успехът ще е доста по-голям. :?:

Pr0oF каза:
И след като ти самият каза
така... тъй като много хора от тука се сдобиха със сайтове за уроци,
какъв е смисъла от поредният такъв?
Намисли си друга уникална идея и я осъществи.Според мен успехът ще е доста по-голям. :?:

Прав е. Виж след като знаеш хората с такива сайтове, питай ги дали имат голям успех. Сигурен съм че 98% ще ти отговорят с не.
Също и тракер недей да правиш. Форум също е изтъркано.
Замисли някаква идея която не е срещана до сега :?:

human каза:
Аз ти препоръчвам нещо такова като http://vbox7.com .Готино ще е, не съм виждал такива много. Ае дано съм ти помогнал :D
хехе ... ти пък нищо не каза ... дан направи като .. web-tourist.net не съм вижал :D

Това че те съветвам да се откажеш от тази идея не означава да се откажеш напълно.
Просто сайтовете за уроци буквално са МНОГО, "а броя на успешните е равен на броя на пръстите ми на 1 ръка (сигурно)".
Под думата уникален имах предвит не саит които не е правен до сега, а сайт които ще видиш рядко.

сайт ,който не е правен до сега ... повярвай ми няма да направиш :) ! Аз ти препорачвам да се замислиш над това какви интереси имаш , какво ти харесва .. и да направиш сайт за него ... , та дори може да направиш музикален сайт или нещо от тоя род ... а за сайт за уроци повярвай ми няма успех :Д от личен опит :Д :Д: Д

бях почнал да правя един фен сайт за една велика компютърна игра (поне за мен де) - Prince of Persia. трябваше да обхваща и трите игри. исках да го направя защото в БГ няма такъв фен сайт.... имаше един преди но той спря да действа. проблема е че стигнах до едно място до което познанията ми свършиха и се отказах

исках да има много неща на този сайт - регистрация, последни теми от форума, малко чатче на началната страница, за всяка от трите игри информация - проблема тука беше че за всяка от тях взеха да стават много страници, средно за игра се отделяха по 10 страници. трябваше да има и музика на сайта, не че е много трудно де... форума трябваше да е в стил със сайта. логото исках да е анимирано, ама не успях да го направя. трябваше да има на началнта страница и секция за новини която само аз да мога да обновявам.... и т.н. а да и на фона на всичко това сайта трябваше да се зарежда бързо..... :shock:

ама не станаааааааа........... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Горе