сваляне от vbox7

the_end

Registered
извадете някой друг код за сваляне от vbox7 ... имам този
прегледал съм и двата от уроците на jooorooo и human
Код:
<?php 
endif; //формата 

if(isset($_POST['submit']) AND !empty($_POST['video'])){ 
$download = $_POST['svali']; 
//if(!eregi("vbox7", $_POST['video']) OR !eregi("zazz", $_POST['video'])) { echo "Това е сваляне само от vbox7/zazz !"; exit; } 
$idto = explode(':',$_POST['video']); //взимаме id-то (това, което е след play: 
$dira = substr($idto[2],0,2); //разделяме id-то на две части - първите две букви и остатъка 
while ($i < 9) { 
$i++; 
$url="http://media0".$i.".vbox7.com/s/".$dira."/".$idto[2].".flv"; //така изглежда адреса 
if (@fopen($url,"r")) { 

if ($download) { 
header("Content-Description: File Transfer"); 
header("Content-Type: application/force-download"); 
header("Content-Disposition: attachment; filename=".basename($url)); 
} 

echo "<a href=\"".$url."\">".$url."</a>"; //даваме линк към намереното клипче 

$done = "true"; //беше намерено клипче 
break; //спираме цикъла 

} //if - нацели ли клипчето 
} //while - цикъла 
if (!$done) { echo "Нямаше намерен клип с такъв адрес!"; } //не е зададена променливата 
   } //if - изпратена е формата 

?>

но несваля всички клипове .. ако може да се оправи да става за всички и да се избира в какъв формат да се записват клиповете ще е още по добре

може да дадете и кодове за сваляне от други сайтове .. vbox.bg , klip4e.com .. google video и каквото се сетите още ... имам вече за youtube

Аз специално използвам тази системка с малко подобрения и никога нямам проблеми разгледай темата ако не си вече може да ти е от полза --> http://web-tourist.net/forum/viewtopic.php?t=54828

аз точно тоя урок ползвам .... как мога да го направя да конвертира клипа в .avi .mp4 .3gp .mpeg или какъвто и да е формат различен от .flv

Трябва ти php библиотека, мисля че беше FFMPEG.
Ако разбираш английски мисля че тази тема ще ти бъде полезна.

как се настройва това ? къде трябва да го кача ... трябва ли да пиша нещо в php.ini

Горе