скрипт за главни букви на име

  • Автор Автор sinn
  • Начална дата Начална дата

sinn

Registered
Може ли да се направи след като въведа името и фамилията във инпут полето да ми ги нагласи така че първите букви на името и фамилията да са главни, а останалите малки.

Пример:
Въвеждам ИВан сТоянов, а той ми ги изписва като Иван Стоянов.



П.П. Намерих това, което ми трябваше ето тук. Давам +1 на sinn понеже ми даде това, което искам :P
 
Можеш да зададеш стил на мястото, което искаш да се визуализира дадената информация.
p
{
text-transform: capitalize;
}

Повече информация - тук
 

Back
Горе