Може ли да се направи след като въведа името и фамилията във инпут полето да ми ги нагласи така че първите букви на името и фамилията да са главни, а останалите малки.
Пример:
Въвеждам ИВан сТоянов, а той ми ги изписва като Иван Стоянов.
П.П. Намерих това, което ми трябваше ето тук. Давам +1 на sinn понеже ми даде това, което искам
Пример:
Въвеждам ИВан сТоянов, а той ми ги изписва като Иван Стоянов.
П.П. Намерих това, което ми трябваше ето тук. Давам +1 на sinn понеже ми даде това, което искам