Здравейте, искам да направя така, че когато щракна на една снимка тя да се отвори в същия прозорец, само че в голям размер. Разбира се преди да пуста тази тема обърнах нета и попаднах на доста вариянти, които предимно са или Flash или JavaScript. Сложни и не ясни кодове. Попаднах на варянт, на който обяснението му беше толкова объркано, че няма нa къде, но от зъглавието се подръзбра ча примера е написан само в съчетание с html и css.