спамер

Статус
Not open for further replies.

justspy

Registered
а кафенце ? а може би и сметанка ? бате за тази ц ел има търсачка в уроци ! има системи за логин с админ панел, има системи за новини вграждай си ги, ама и дизайн.. прекаляваш :(
 
Статус
Not open for further replies.

Back
Горе