J justspy Registered 4 Януари 2010 #1 а кафенце ? а може би и сметанка ? бате за тази ц ел има търсачка в уроци ! има системи за логин с админ панел, има системи за новини вграждай си ги, ама и дизайн.. прекаляваш
а кафенце ? а може би и сметанка ? бате за тази ц ел има търсачка в уроци ! има системи за логин с админ панел, има системи за новини вграждай си ги, ама и дизайн.. прекаляваш